کلام دلنشین


 
 مطالب
آرشیو Print RSS
 
 اتوماسیون اداری
 
 نظام پیشنهادات
 
 لینکها 
 نظر سنجی
نظر شما در مورد محتوای وب سایت؟ 


 
تاریخ : چهارشنبه 22 شهريور 1396     |     کد : 858

پروژه میدان مراسمات سازمان آرامستان های شهرداری تبریز افتتاح می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان آرامستان های شهرداری تبریز ، احد فلاحی با اعلام این خبر گفت : باتوجه به مراسمات متعدد مذهبی و ملی که در این سازمان برگزار می گردد لزوم اختصاص محلی ویژه برای برپایی این مراسمات در راستای خدمات دهی بهتر به زائرین قبور مطهر شهدا و مومنین با تلاش کارکنان این مجموعه به پایان رسید .


پروژه میدان مراسمات سازمان آرامستان های شهرداری تبریز افتتاح می شود

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آرامستان های شهرداری تبریز ، احد فلاحی با اعلام این خبر گفت : باتوجه به مراسمات متعدد مذهبی و ملی که در این سازمان برگزار می گردد  لزوم اختصاص محلی ویژه برای برپایی این مراسمات در راستای خدمات دهی بهتر به زائرین قبور مطهر شهدا و مومنین با تلاش کارکنان این مجموعه به پایان رسید .

مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز  گفت : پروژه میدان مراسمات سازمان با هدف خدمت به زائرین قبور مطهر شهدا و مومنین به متراژ 6450  مترمربع بتن ریزی که ضخامت آن 12 سانتی متر می باشد احداث گردید و هزینه تقریبی آن سه میلیاد و پانصد هزار ریال برآورد شده است.

 


فلاحی در تشریح اقدامات انجام یافته در خصوص این پروژه گفت : احداث جایگاه به متراژ 6 در 3 متر به حالت سرپوشیده و نور پردازی دور تا دور میدان، ایجاد پله از چهار طرف و همچنین راه عبور ویلچر برای عبور جانبازان و معلولین محترم نیز تعبیه شده است .

مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز در ادامه افزود : همچنین احداث جدول کانیوو و کف سازی با آجر پرسی دور تا دور میدان ، احداث  دیوار دولایه حائل در ضلع جنوبی میدان با پی سنگی و عایق رطوبتی بین فضای سبز و میدان به ارتفاع 2 متر و طول 102 متر و همچنین ساماندهی گلدان های درختان با کف سازی پرسی از جمله اقدامات انجام یافته در احداث میدان مراسمات سازمان می باشد.

 


لازم به ذکر است مدت زمان عملیات این پروزه حدود دو ماه و نیم (75 روز ) طول کشیده است که تا 25 شهریور ماه سال جاری آماده بهره برداری خواهد بود .امین کیانی
 
 لینکها