کلام دلنشین


 
 مطالب
آرشیو Print RSS
 
 اتوماسیون اداری
 
 نظام پیشنهادات
 
 لینکها 
 نظر سنجی
نظر شما در مورد محتوای وب سایت؟ 


 
تاریخ : سه شنبه 26 آذر 1398     |     کد : 1120

احداث یادمان شهدای جاویدالاثر در آرامستان وادی رحمت تبریز

در پی برگزاری جلسه ای ویژه با حضور مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز، نماینده بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس و جمعی از ایثارگران و نماینده خانواده های معظم شهدای مفقودالاثر، پیشنهاد احداث یادمان شهدای جاویدالاثر ارائه شد.

به گزارش امور ارتباطات، احد فلاحی، مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز در این جلسه با اشاره به لزوم صیانت از جایگاه شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: با توجه به ساماندهی فاز یک و دو گلزار شهدا و یادمان شهدای گمنام، ایجاد یادمان شهدای جاویدالاثر به عنوان یکی از دغدغه های این مجموعه از ضروریات گلزار شهدای وادی رحمت است.
وی تصریح کرد: از آنجا که این اقدام به هماهنگی بین بخشی نهادهای مختلف نیازمند است، دبیرخانه ای ویژه تشکیل و نسبت به هماهنگی برای طراحی یادمان، برآورد هزینه و تامین اعتبار از منابع مختلف و در نهایت مرحله اجرا و اتمام پروژه تشکیل می شود.
صمد قلی بیگ لو، معاون روابط عمومی و تبلیغات و مسئول شهدای گمنام اداره کل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با اشاره به وجود 544 شهید جاویدالاثر در این استان گفت: احداث یادمان ویژه برای شهدای جاویدالاثر یکی از اولویت های این اداره کل به شمار رفته و در این خصوص همکاری های لازم صورت خواهد گرفت.
وی با اشاره به دغدغه های خانواده های معظم شهدای جاویدالاثر تصریح کرد: لیست شهدای گمنام تهیه و مکاتبات لازم برای آزمایشات DNA و شناسایی پیکرهای احتمالی در بین شهدای گمنام صورت گرفته است.
گفتنی است در این جلسه مقرر شد دبیرخانه ای ویژه متشکل از نهادهای ذیربط برای اجرایی نمودن این طرح تشکیل و پیگیری های لازم از طرف آن دبیرخانه صورت گیرد.


 


امین کیانی
 
 لینکها