کلام دلنشین


 
 مطالب
آرشیو Print RSS
 
 اتوماسیون اداری
 
 نظام پیشنهادات
 
 لینکها 
 نظر سنجی
نظر شما در مورد محتوای وب سایت؟ 


 
تاریخ : چهارشنبه 11 دي 1398     |     کد : 1123

لزوم تعیین تکلیف طبقات دوم قبور طبقاتی وادی رحمت/ مالکان طبقات اول تا دو ماه فرصت دارند

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز اعلام کرد: مالکان طبقه اول قبور طبقاتی وادی رحمت حداکثر تا دوماه برای تعیین تکلیف و پیش خرید طبقات دوم فرصت دارند.

به گزارش امور ارتباطات، احد فلاحی اظهار داشت: عدم مراجعه مالکان طبقات اول قبور طبقاتی، مشکلات بسیاری برای مردم و سازمان آرامستان های شهرداری تبریز پدید آورده است. 
وی با تاکید بر اینکه در زمان تدفین اموات در طبقات اول نیز تعهدنامه کتبی مبنی بر تعیین تکلیف طبقه دوم تا دوماه از خانواده های متوفیان اخذ می شود یادآور شد: بدیهی است در صورت عدم تعیین تکلیف طبقات فوقانی قبور مذکور تا موعد مقرر از سوی بازماندگان متوفیان، این سازمان نسبت به واگذاری طبقات دوم اقدام خواهد کرد.
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز تصریح کرد: با توجه به لزوم تدفین اموات در قبور وادی رحمت، این سازمان پس از سه ماه اقدام به واگذاری طبقات دوم قبور طبقاتی می نماید که این موضوع در برخی موارد منجر به بروز مشکل می شود.
فلاحی با تاکید بر اینکه در صورت عدم مراجعه و تعیین تکلیف در موعد مقرر، هیچ اعتراضی قبول نیست گفت: این سازمان از طریق اخذ تعهدنامه، ارسال پیامک، نصب بنر در سطح وادی رحمت و رسانه های جمعی نسبت به اطلاع رسانی این موضوع اقدام کرده است.
گفتنی است بلوک های44، 57، 58، 59 و 61 ،95 و 104 وادی رحمت را قبور دوطبقه تشکیل می دهند.
 


PDF چاپ چاپ
 
 لینکها