کلام دلنشین


 
 مطالب
آرشیو Print RSS
 
 اتوماسیون اداری
 
 نظام پیشنهادات
 
 لینکها 
 نظر سنجی
نظر شما در مورد محتوای وب سایت؟ 


 
تاریخ : پنجشنبه 12 دي 1398     |     کد : 1126

با هدف رفاه حال شهروندان و رفع مشکلات ترافیکی باند کندرو ورودی اصلی وادی رحمت تملک و مسیرگشایی می شود

به دنبال برگزاری جلسه ویژه بررسی راهکارهای رفع مشکلات ترافیکی وادی رحمت، تملک و عملیات مسیر گشایی باند کندرو ورودی اصلی و نیز مسیر معروف به جاده نفت به تصویب رسید.

به گزارش امور ارتباطات، رسول موسایی، قائم مقام شهردار کلانشهر تبریز در این جلسه با تاکید بر لزوم تسریع در اجرای این مصوبه گفت: در این جلسه مقرر شد در اسرع وقت نسبت توافق با مالکان مسیر باند کندرو ورودی وادی رحمت اقدام و ظرف 10 روز عملیات مسیرگشایی آن آغاز شود.
وی همچنین با بیان اینکه تمام املاک مصوب حریم وادی رحمت در نوبت تملک قرار دارند تاکید کرد: برای مسیرگشایی جاده نفت نیز املاک حریم این جاده در اولویت تملک خواهند بود.
موسایی با بیان اینکه جاده وادی رحمت تا احداث جاده های دسترسی به شهرک اندیشه، یکی از جاده های دسترسی این شهرک به شمار می آید گفت: به طور حتم احداث مسیر باند کندرو، در کاهش ترافیک و روان شدن تردد ساکنان این شهرک مفید واقع خواهد شد.
قائم مقام شهردار کلانشهر تبریز یادآور شد: در این جلسه مقرر شد اداره کل املاک مرکز نسبت به تعیین کارشناس و نیز تامین اعتبارات لازم برای تملک اراضی این مسیر، تدابیر لازم را اتخاذ نماید.
گفتنی است، در جلسه ویژه راهکارهای حل مشکلات ترافیکی وادی رحمت، علاوه بر قائم مقام شهردار تبریز، مدیرعامل سازمان آرامستان ها، شهردار منطقه دو به همراه مدیرکل املاک شهرداری نیز حضور داشتند.
PDF چاپ چاپ
 
 لینکها