کلام دلنشین


 
 مطالب
آرشیو Print RSS
 
 اتوماسیون اداری
 
 نظام پیشنهادات
 
 لینکها 
 نظر سنجی
نظر شما در مورد محتوای وب سایت؟ 


 
تاریخ : پنجشنبه 17 بهمن 1398     |     کد : 1133

با حضور شهردار تبریز انجام شد

کاشت 41 اصله نهال به یمن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گلزار شهدای وادی رحمت

همزمان با مراسم میهمانی لاله ها، 41 اصله نهال به میمنت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در وادی رحمت تبریز کاشته شد.

به گزارش امور ارتباطات، در این آیین که شهردار تبریز و جمعی از مدیران شهری حضور داشتند، 41 اصله درختچه کاج به یمن فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جوار گلزار شهدای وادی رحمت کاشته شد.
ایرج شهین باهر، شهردار کلانشهر تبریز ضمن تقدیر از بانیان این طرح اظهار داشت: ابتکار کاشت درخت همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گلزار شهدای تبریز ماندگار خواهد بود. 
وی تاکید کرد: شهرداری تبریز به طور حتم از هر اقدامی که در مناسبت های مختلف در راستای ترویج فرهنگ درختکاری صورت گیرد، حمایت می کند.
حجت الاسلام رسول برگی، رئیس شورای تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی نیز با اشاره به اینکه تامین و پخش تراکت و گل از طریق بالگرد چیزی جز اسراف بیت المال و ایجاد مشکلات متعدد زیست محیطی نتیجه ای در پی ندارد، شورای تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در اقدامی ابتکاری و خداپسندانه تصمیم گرفت درختکاری را جایگزین رسوم گذشته نماید.
وی همچنین یادآور شد: این طرح در راستای اطاعت از اوامر مقام معظم رهبری نسبت به صرفه جویی و کاهش هزینه های زائد صورت گرفته است.PDF چاپ چاپ
 
 لینکها