کلام دلنشین


 
 مطالب
آرشیو Print RSS
 
 اتوماسیون اداری
 
 نظام پیشنهادات
 
 لینکها 
 نظر سنجی
نظر شما در مورد محتوای وب سایت؟ 


 
تاریخ : چهارشنبه 21 اسفند 1398     |     کد : 1153

تشکیل کارگروه ویژه برای اتصال پسماند وادی رحمت به شبکه فاضلاب شهری

با هدف رفع نگرانی های بهداشتی، کارگروهی ویژه برای بررسی نحوه اتصال پسماند وادی رحمت به شبکه فاضلاب شهری تشکیل شد.

به گزارش امور ارتباطات، فرخ جلالی، سرپرست سازمان آرامستان های شهرداری تبریز در این جلسه اظهار داشت: از سالیان قبل جهت رفع دغدغه های بهداشتی در خصوص سرنوشت پسماندهای وادی رحمت، مخازن سپتیک کلرزنی و نیز دستگاه تصفیه با اوزون در خروجی فاضلاب این مجموعه نصب شده است.
وی ادامه داد: با اینحال، بر اساس نظر کارشناسان و تاکید مسئولان ذیربط، اتصال خروجی فاضلاب وادی رحمت به شبکه فاضلاب شهری در اولویت قرار می گیرد.
فرخ جلالی با اشاره به تشکیل کارگروه ویژه برای اجرایی کردن این پروژه تصریح کرد: جلسه این کارگروه با حضور مدیران و نمایندگان ارگان هایی چون آبفا، محیط زیست، راه و ترابری، شهرداری تبریز، شهرداری منطقه 7 و سازمان آرامستان های شهرداری تشکیل شد.
به گفته وی، بر اساس توافقات صورت گرفته مطالعات و اقدامات اولیه برای آغاز پروژه اتصال فاضلاب وادی رحمت به شبکه سراسری فاضلاب شهری به زودی آغاز می شود.
جلالی یادآور شد: بر اساس مطالعات مشترک کارشناسان آبفا و شهرداری، برای اتصال فاضلاب وادی رحمت به شبکه فاضلاب شهری، عملیات لوله گذاری به طول 2200 متر انجام خواهد شد.
بر اساس این گزارش، فاضلاب وادی رحمت پس از انجام مراحل تصفیه اوزون و مخازن سپتیک کلرزنی، به شبکه فاضلاب شهری متصل خواهد شد.

امین کیانی
 
 لینکها