کلام دلنشین


 
 مطالب
آرشیو Print RSS
 
 اتوماسیون اداری
 
 نظام پیشنهادات
 
 لینکها 
 نظر سنجی
نظر شما در مورد محتوای وب سایت؟ 


 
تاریخ : پنجشنبه 22 اسفند 1398     |     کد : 1154

مردم از حضور در آرامستان های شهر تبریز پرهیز کنند

تجمعات انسانی بستر شیوع ویروس کرونا

سرپرست سازمان آرامستان های شهرداری تبریز از شهروندان خواست به دلیل لزوم رعایت مسایل بهداشتی و سلامتی، ایام آخر سال از حضور در گورستان های محلی و نیز وادی رحمت خودداری نمایند.

به گزارش امور ارتباطات، فرخ جلالی تصریح کرد: از آنجا که تجمعات انسانی یکی از مهمترین بسترهای شیوع ویروس کرونا به شمار می آید، به منظور حفظ سلامت خود و و سایر همشهریان، تجمع در آرامستان های سطح شهر و زیارت اهل قبور را به زمان دیگری موکول نمایید.
وی همچنین از عموم مردم خواست در شرایط فعلی از توزیع نذری و هرگونه اقلام خوراکی در آرامستان های شهر تبریز خودداری نمایند. 
جلالی با اشاره به اینکه حضور در وادی رحمت برای مراسم تشییع و تدفین متوفیان اجتناب ناپذیر است تاکید کرد: به غیر از بستگان درجه یک تجمع افراد در مراسم تشییع و تدفین غیرضروری است.
وی در عین حال یادآور شد: مجموعه سازمان آرامستان های شهرداری تبریز تمهیدات لازم را برای گورستان های محلی تبریز و به ویژه وادی رحمت اتخاذ کرده اما همچنان بر عدم حضور مردم تاکید داریم.
جلالی اظهار داشت: تمام معابر و سطح آرامستان وادی رحمت توسط اکیپ ویژه سمپاشی و ضدعفونی شده و نیروهای این سازمان برای رعایت مسایل بهداشتی و سلامتی توجیه شده اند.


امین کیانی
 
 لینکها