کلام دلنشین


 
 مطالب
آرشیو Print RSS
 
 اتوماسیون اداری
 
 نظام پیشنهادات
 
 لینکها











 
 نظر سنجی
نظر شما در مورد محتوای وب سایت؟ 


 
تاریخ : پنجشنبه 22 اسفند 1398     |     کد : 1155

لزوم عمل به توصیه وزارت بهداشت برای کاهش دیدارهای حضوری

سرپرست سازمان آرامستان های شهرداری تبریز ضمن تقدیر از کلیه شخصیت های مختلف، دوستان، مدیران و کارکنان ادارات برای ارسال پیام های تبریک و دیدار حضوری، خاطرنشان کرد: در این ایام عمل به توصیه های وزارت بهداشت جهت کاهش دیدارهای حضوری، ضامن سلامت فردی و اجتماعی است.

به گزارش امور ارتباطات، فرخ جلالی تصریح کرد: با کمال احترام و تواضع نسبت به تمام بزرگوارانی که برای دیدار حضوری مراجعه می کنند، برای رعایت حال خود، خانواده و آحاد جامعه، بهتر است در شرایط کنونی ارتباطات چهره به چهره را به حداقل رسانیم.

وی گفت: حضور در اجتماعات و اماکن شلوغ ممکن است باعث به خطر افتادن سلامتی دوستان و عزیزان شود، لذا باید ضمن عمل به توصیه های بهداشتی، جوانب احتیاط را رعایت کرد.

این مقام مسئول در سازمان آرامستان های شهرداری تبریز از ارسال پیام های تبریک انتصاب قدردانی کرد و گفت: برای رعایت حال عزیزان، دیدارهای حضوری را به ایام پس از فروکش کردن این بحران و در فرصت مناسب موکول می کنیم.

جلالی همچنین با بیان اینکه خواهشمندیم از چاپ و نصب بنر تبریک خودداری شود افزود: پس از عبور از این بحران، به صورت حضوری برای تشکر و قدردانی خدمت دوستان و بزرگواران خواهیم رسید.
 


امین کیانی
 
 لینکها