کلام دلنشین


 
 مطالب
آرشیو Print RSS
 
 اتوماسیون اداری
 
 نظام پیشنهادات
 
 لینکها 
 نظر سنجی
نظر شما در مورد محتوای وب سایت؟ 


 
تاریخ : سه شنبه 27 اسفند 1398     |     کد : 1158

تدفین متوفیان کرونا با نظارت تیم ویژه در تبریز

محوطه وادی رحمت روزانه سمپاشی و ضدعفونی می شود

سرپرست سازمان آرامستان های شهرداری تبریز گفت: بر اساس مصوبات کمیته تدفین و گندزدایی قرارگاه زیستی استان، متوفیان کرونا با نظارت تیم ویژه دفن می شوند.

به گزارش امور ارتباطات، فرخ جلالی با اشاره به برگزاری جلسات کمیته تدفین و گندزدایی قرارگاه زیستی استان اظهار داشت: تمام پروسه تدفین متوفیان بیماری های عفونی به ویژه ویروس کرونا، بر اساس پروتکل ابلاغی صورت می گیرد.
وی ادامه داد: برای دفن متوفیان ویروس کرونا، تیم ویژه ای با حضور نمایندگان بهداشت، نماینده ناجا و نیز عوامل سازمان آرامستان شهرداری تبریز نظارت می کنند.
جلالی با بیان اینکه با تمهیدات اتخاذ شده حضور شهروندان در مراسم تدفین به میزان 80 درصد کاهش یافته است گفت: در مورد متوفیان کورنا هم به منظور حفظ سلامت خانواده های عزادار، این محدودیت با حساسیت بیشتری دنبال می شود.
وی با اشاره به اینکه تمام تلاش مسئولان بهداشت و شهرداری و سازمان آرامستان ها حفظ شان متوفیان کرونا و خانواده های محترم آنان است تاکید کرد: اطمینان خاطر می دهیم که تمام شئونات دینی و انسانی در پروسه تغسیل، ‌تشییع و تدفین این متوفیان در تبریز رعایت می شود.
جلالی با تاکید بر اینکه تدابیر لازم برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در مجموعه آرامستان های شهرداری تبریز اتخاذ شده است گفت: ضمن خرید تجهیزلات کامل شامل لباس، ماسک، عینک و دستکش برای افراد درگیر در تغسیل، تشییع و تدفین این متوفیان، تمام محوطه شامل غسالخانه و معابر و منطقه تدفین روزانه ضدعفونی و گندزدایی می شود.
امین کیانی
 
 لینکها