کلام دلنشین


 
 مطالب
آرشیو Print RSS
 
 اتوماسیون اداری
 
 نظام پیشنهادات
 
 لینکها 
 نظر سنجی
نظر شما در مورد محتوای وب سایت؟ 


 
تاریخ : شنبه 9 فروردين 1399     |     کد : 1163

حضور روحانیان ناظر در مراحل کفن و دفن متوفیان کرونایی وادی رحمت تبریز

سرپرست سازمان آرامستان شهرداری تبریز اعلام کرد: روحانیان ناظر به نمایندگی از دفتر نمایندگی ولی فقیه در آذربایجان شرقی در مراحل کفن و دفن متوفیان کرونایی وادی رحمت تبریز حضور می یابند.


به گزارش امور ارتباطات، فرخ جلالی اظهار داشت: به منظور رفع شایعات و اطمینان خاطر شهروندان مومن تبریزی، نمايندگان امام جمعه تبریز به عنوان روحاني ناظر، در مراحل شستشو و كفن و دفن متوفيان كرونايي حضور می یابند.

به گفته وی، نمايندگان حجت الاسلام و المسلمين محمدعلی آل هاشم از امروز جهت نظارت برمراحل شستشو، اقامه نماز ميت و كفن و دفن در وادي رحمت تبريز مستقر شدند.

جلالی خاطرنشان کرد: اين عزيزان تا پايان بحران كرونا و ريشه كن شدن بيماري به صورت جهادي و افتخاري با ما همراه خواهند بود.
 
این مقام مسئول در سازمان آرامستان های شهرداری تبریز اظهار امیدواری کرد حضور نماينده ي دفتر امام جمعه ي محبوب شهرمان در مراسم تغسيل و تدفين متوفيان كرونايي موجبات آسودگی خاطر بازماندگان اين عزيزان را از لحاظ رعايت تمامي تشريفات شرعي را فراهم آورد.

وی تاکید کرد: به شهروندان اطمینان می دهیم که تمام اصول شرعی، بهداشتی و انسانی برای تدفین متوفیان کرونا در وادی رحمت رعایت می شود اما حضور نمایندگان امام جمعه محترم تبریز، باعث رفع شبهات و آسایش خاطر شهروندان خواهد بود.

جلالی از نماينده ي محترم ولي فقيه در آذربایجان شرقی برای اعزام نماینده و تامین آسایش روحی و روانی مردم مومن تبریز قدردانی کرد.
 امین کیانی
 
 لینکها