کلام دلنشین


 
 مطالب
آرشیو Print RSS
 
 اتوماسیون اداری
 
 نظام پیشنهادات
 
 لینکها 
 نظر سنجی
نظر شما در مورد محتوای وب سایت؟ 


 
تاریخ : يکشنبه 10 فروردين 1399     |     کد : 1164

🔻 رییس شورای شهر تبریز:

روند دفن فوت شدگان کرونایی در وادی رحمت رضایت بخش است

رییس شورای اسلامی شهر تبریز روند دفن فوت شدگان کرونایی در وادی رحمت تبریز را رضایت بخش دانست.

به گزارش امور ارتباطات ، شهرام دبیری در حاشیه بازدید از مراحل کفن و دفن فوت شدگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در وادی رحمت تبریز ضمن بیان مطلب فوق گفت: تمامی مراحل شرعی و اسلامی کفن و دفن درگذشتگان بیماری کرونا بصورت دقیق اجرا می شود.

وی خاطر نشان کرد: سازمان آرامستان های شهرداری تبریز نیز پا به پای دیگر واحد های شهرداری بصورت کامل پای کار است و تمام ظرفیت و تلاش خود را برای آرامش خاطر و‌ تسلی بازماندگان فوتی ها بکار گرفته است.

دبیری با تاکید بر اینکه تدابیر لازم برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در مجموعه آرامستان های شهرداری تبریز اتخاذ شده است گفت: پرسنل زحمتکش این بخش با لباس ویژه و تجهیزات کامل، مراحل تغسیل و کفن و دفن را بر اساس مقررات شرعی و دستورالعمل های بهداشتی ابلاغ شده اجرا می کنند.

رییس شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه ضمن تشکر از خدمات پرسنل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز ادامه داد: در این شرایط، همکاران سازمان آرامستان ها شامل غسالان، غساله ها، کارگران تدفین و سایر پرسنل سازمان در ایام عید نیز تا عصر مشغول تدفین متوفیان کرونا هستند که جا دارد از زحمات آنان تقدیر و تشکر نمایم.

این مقام مسئول در پایان با اشاره به اینکه حضور در وادی رحمت برای مراسم تشییع و تدفین متوفیان اجتناب ناپذیر است تاکید کرد: به غیر از بستگان درجه یک تجمع افراد در مراسم تشییع و تدفین غیرضروری است و خانواده ها برای حفظ سلامت بازماندگان پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.
امین کیانی
 
 لینکها