کلام دلنشین


 
 مطالب
آرشیو Print RSS
 
 اتوماسیون اداری
 
 نظام پیشنهادات
 
 لینکها 
 نظر سنجی
نظر شما در مورد محتوای وب سایت؟ 


 
تاریخ : شنبه 13 ارديبهشت 1399     |     کد : 1174

آیین تودیع و معارفه مدیر جدید حراست سازمان آرامستان های شهرداری تبریز برگزار شد

با حضور مدیرکل حراست شهرداری و مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز، آیین تودیع و معارفه مدیر حراست این سازمان برگزار شد.

به گزارش امور ارتباطت، "اسماعیل فتحیان" مدیرکل حراست شهرداری کلانشهر تبریز با تاکید بر اینکه حفظ آبروی کارکنان سازمان، اولویت مجموعه حراست است گفت: مدیران حراست باید بین اشتباهات سهوی و عمدی تفاوت قایل شده و پیشگیری را بر مچ گیری ترجیح دهند.
وی تصریح کرد: حراست وقتی موفق است که به جای گزارش و پرمنده سازی، مسایل را پیش از وقوع پیش بینی و مدیریت کرده و از وارد آمدن خسارت به پرسنل و مجموعه سازمانی جلوگیری نماید.
فتحیان در ادامه سخنان خود، حراست را بازوی مدیران خواند و تاکید کرد: حراست نه مافوق مدیریت است نه مقابل آن بلکه بر اساس قوانین موظف به همکاری با مدیریت خواهد بود.
فرخ جلالی، سرپرست سازمان آرامستان های شهرداری تبریز نیز در این آیین، از زحمات مدیر پیشین حراست این سازمان تقدیر کرد و افزود: انصافا در خصوص تجهیز، آموزش و سازماندهی نیروهای حراست فعالیت های خوبی صورت گرفته است.
وی اظهار امیدواری کرد با توجه به زحمات بی دریغ پرسنل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز به ویژه در ایام بحران کرونا، توجه و عنایت ویژه ای برای این کارکنان صورت گیرد.
در پایان این مراسم، مهندس حسن فوزی به عنوان مدیر جدید حراست سازمان آرامستان های شهرداری تبریز معرفی و از زحمات مهندس پرویز هاتف قدردانی شد. 
گفتنی است پرویز هاتف هم به عنوان مدیر حراست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری تبریز معرفی شد.امین کیانی
 
 لینکها