کلام دلنشین


 
 مطالب
آرشیو Print RSS
 
 اتوماسیون اداری
 
 نظام پیشنهادات
 
 لینکها 
 نظر سنجی
نظر شما در مورد محتوای وب سایت؟ 


 
تاریخ : شنبه 13 ارديبهشت 1399     |     کد : 1175

فتحیان:

مدیریت آرامستان‌های تبریز در بحران کرونا الگوی کشوری شد/ شکایتی از وادی رحمت نداشته‌ایم

مدیرکل حراست شهرداری کلانشهر تبریز با تمجید از فعالیت های صورت گرفته در وادی رحمت اعلام کرد: مدیریت آرامستان های تبریز در بحران کرونا الگوی کشوری شده است.

به گزارش امور ارتباطات، اسماعیل فتحیان در آیین تودیع و معارفه مدیر حراست سازمان آرامستان های شهرداری تبریز گفت: عملکرد مدیریت و پرسنل این سازمان در بحران کرونا در مقایسه با سایر کلانشهرهای کشور بسیار خوب ارزیابی شده است.
به گفته فتحیان، اقدامات صورت گرفته در سازمان آرامستان های شهرداری تبریز در موضوع تدفین اموات کرونایی به الگوی سایر مناطق کشور تبدیل شده است.
وی در ادامه سخنان خود، پرسنل این سازمان را از خادم ترین نیروهای شاغل در شهرداری خواند و افزود: اینکه با وجود مراجعه شهروندان داغدار و دلشکسته، هیچگونه شکایتی از آنان به حراست مرکز واصل نمی شود حکایت از صعه صدر، حوصله و برخورد خوب پرسنل این مجموعه با شهروندان دارد.
مدیرکل حراست شهرداری کلانشهر تبریز همچنین از زحمات مدیران سابق و فعلی سازمان آرامستان های شهرداری تبریز تقدیر کرد و اظهار داشت: رضایت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از مدیریت صورت گرفته حاکی از توفیقات این مجموعه بوده است.امین کیانی
 
 لینکها