کلام دلنشین


 
 مطالب
آرشیو Print RSS
 
 اتوماسیون اداری
 
 نظام پیشنهادات
 
 لینکها 
 نظر سنجی
نظر شما در مورد محتوای وب سایت؟ 


 
تاریخ : سه شنبه 23 ارديبهشت 1399     |     کد : 1180

ابلاغ پروتکل نحوه اجرای مراسم شب قدر در گلزار شهدای وادی رحمت/ رعایت موازین بهداشتی برای عموم ضروری است

سرپرست سازمان آرامستان های شهرداری تبریز از ابلاغ پروتکل نحوه اجرای مراسم شب قدر در گلزار شهدای وادی رحمت خبر داد و گفتت: بر اساس این پروتکل رعایت موازین بهداشتی همچون ماسک و دستکش و وسایل شخصی مانند مهر و قرآن و کتب ادعیه برای عموم ضروری است.

به گزارش امور ارتباطات، فرخ جلالی اظهار با اشاره به جلسه مشترک امام جمعه محترم تبریز، مدیرکل تبلیغات اسلامی و اعضای ستاد پیشگیری از کرونا در آذربایجان شرقی، اظهار داشت: اصول فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت های مربوط به برگزاری مراسم شب های قدر در مساجد و حسینیه های تبریز به صورت کامل اعلام شده است.
وی زمان برگزاری مراسم شب های قدر در گلزار شهدای وادی رحمت را از ساعت 12 شب الی 2 بامداد عنوان کرد و افزود: بر این اساس فقط یک چهارم فضای حسینیه و گلزار شهدا مورد استفاده قرار خواهد گرفت چراکه رعایت فاصله یک متری از طرفین و نفر مقابل ضروری است.
جلالی همچنین تاکید کرد: لازم است عزیزان مراجعه کننده، با خود ماسک، دستکش،‌ قرآن و کتب ادعیه به همراه داشته باشند و به هیچ وجه امکان استفاده از مهر و وسایل مشترک وجود ندارد.
این مقام مسئول در سازمان آرامستان های شهرداری تبریز همچنین یادآور شد: هیچگونه مواد غذایی و خوراکی حتی به صورت بسته بندی در سطح وادی رحمت توزیع نخواهد شد.
وی با اشاره به اینکه توصیه شده افراد مسن و نیز بیماران قلبی و تنفسی از حضور در تجمعات خودداری نمایند گفت:‌ با اینحال عوامل بهداشتی در محل حضور داشته و سطح گلزار شهدا و حسینیه وادی رحمت سمپاشی و ضدعفونی می شود.
 


امین کیانی
 
 لینکها