کلام دلنشین


 
 مطالب
آرشیو Print RSS
 
 اتوماسیون اداری
 
 نظام پیشنهادات
 
 لینکها 
 نظر سنجی
نظر شما در مورد محتوای وب سایت؟ 


 
تاریخ : پنجشنبه 20 شهريور 1399     |     کد : 1225

با برگزاری مراسمی ویژه در گلزار شهدای وادی رحمت صورت گرفت: محکومیت توهین به ساحت پیامبر اسلام توسط مردم تبریز

با برگزاری مراسمی ویژه در گلزار شهدای وادی رحمت، مردم مومن و متعهد تبریز اهانت اخیر یک نشریه فرانسوی به قرآن مجید و ساحت مقدس پیامر اسلام(ص) را محکوم کردند.

به گزارش امور ارتباطات، ‌امام جمعه تبریز در این اجتماع اعتراض آمیز با اشاره به توهین گاه و بی گاه رسانه های غربی به اسلام و پیامبر اکرم(ص) گفت: این اقدامات مذبوهانه نشانه انفعال استکبار جهانی دربرابر گفتمان آزادی خواهانه جهان اسلام است. 
حجت الاسلام محمدعلی آل هاشم توهین به پیامبر اسلام(ص) را اهانت به تمام پیامران الهی خواند و پاسخگویی به این اقدامات را وظیفه تمام آزادیخواهان جهان دانست.
امام جمعه تبریز همچنین یادآور شد: ‌توهین به پیامبر اکرم(ص) و قرآن مجید درحالی به بهانه مضحک آزادی بیان صورت می گیرد که در همین کشورها انتقاد از ادعای واهی هولوکاست با مجازات شدید روبرو می شود! 
حجت الاسلام آل هاشم هدف استکبار از این اقدام را انحراف جهان اسلام از مسئله فلسطین خواند و گفت: دشمن می خواهد موضوع رژیم اشغالگر قدس را از اولویت جهان اسلام خارج کند تا طرح های شیطانی چون معامله قرن و عادی سازی خیانتکارانه روابط با دشمن خبیث انسانیت را عملی نماید.
وی از وزارت امور خارجه خواست از تمام ظرفیت های مجامع بین المللی اسلامی برای مقابله با چنین اقدامات خبیثانه استفاده نماید.
امام جمعه تبریز تصریح کرد:‌ مردم قهرمان آذربایجان این توطئه سازمان یافته ضدبشری را محکوم نموده و بر هوشیاری خود در برابر توطئه های دشمنان تاکید می کند. 


PDF چاپ چاپ
 
 لینکها