کلام دلنشین


 
 مطالب
آرشیو Print RSS
 
 اتوماسیون اداری
 
 نظام پیشنهادات
 
 لینکها 
 نظر سنجی
نظر شما در مورد محتوای وب سایت؟ 


 
تاریخ : چهارشنبه 5 آذر 1399     |     کد : 1247

تحول عمرانی در وادی رحمت تبریز/ بودجه عمرانی سازمان آرامستانهای تبریز دوبرابر شد

مدیر عامل سازمان آرامستانهای شهرداری تبریز با اشاره به افزایش دوبرابری بودجه عمرانی این مجموعه گفت: وضعیت وادی رحمت تبریز متحول می‌شود.

به گزارش امور ارتباطات، فرخ جلالی در حاشیه بازدید از روند پروژه‌های عمرانی وادی رحمت افزود: با حمایت شورای شهر و شهردار محترم کلانشهر تبریز، اعتبارات عمرانی این سازمان از ۱۰ میلیارد تومان به ۲۱ میلیارد تومان افزایش یافت.
به گفته وی، کل بودجه امسال سازمان آرامستانهای تبریز به ۴۱ میلیارد تومان بالغ شده است.
جلالی ادامه داد: با این افزایش، بسیاری از فعالیت های عمرانی عقب مانده در موادی رحمت تبریز، به سرعت اجرایی شده است.
مدیر عامل سازمان آرامستانهای شهرداری تبریزبا تشریح برخی اقدامات عمرانی انجام شده در ۹ ماه سالجاری گفت: کف سازی بسیاری از بلوک های تازه تاسیس مانند ۶۵، ۹۵، ۱۱۱، ۱۱۳ و... با هدف ساماندهی و رضایت شهروندان آغاز شده و درحال انجام است.
فرخ جلالی با اشاره به فعالیت های تملیکی جهت گسترش بلوک‌های وادی رحمت اظهار داشت: در این مدت ۱۳ هزار قبر جدید آماده شده است.
وی با اشاره به آسفالت معابر اصلی و فرعی این مجموعه گفت: ساماندهی معابر وادی رحمت با هدف دسترسی آسان‌تر شهروندان به سرعت درحال انجام است.
جلالی با اشاره به اتمام پروژه مسقف سازی فاز ۲ گلزار شهدا، هرگونه اقدام برای ساماندهی و کف سازی آن را منوط به طراحی کارگروه ویژه و ابلاغ رسمی بنیاد شهید دانست.
وی همچنین از برگزاری جلسات اولیه برای احداث یادمان شهدای جاویدالاثر در وادی رحمت خبر داد و گفت: این پروژه هم پس از تصویب و ارائه طرح نهایی، اجرایی خواهد شد.

PDF چاپ چاپ
 
 لینکها