کلام دلنشین


 
 مطالب
آرشیو Print RSS
 
 اتوماسیون اداری
 
 نظام پیشنهادات
 
 لینکها 
 نظر سنجی
نظر شما در مورد محتوای وب سایت؟ 


 
تاریخ : دوشنبه 15 دي 1399     |     کد : 1256

تعیین تکلیف مسیر وادی رحمت به اندیشه/ تصمیم نهادهای بالادستی اجرا می‌شود

مدیرعامل سازمان آرامستانهای شهرداری تبریز با بیان اینکه وضعیت بازگشایی مسیر وادی رحمت به اندیشه فردا مشخص می‌شود گفت: تصمیم نهادهای بالادستی اجرا می‌شود.


به گزارش امور ارتباطات، فرخ جلالی اظهار داشت: با وخامت وضعیت کرونا و اعمال محدودیت‌ تردد در سطح تبریز، مسیر ورودی وادی رحمت نیز با ابلاغ ستاد پیشگیری از کرونا مسدود شده بود.

وی با تاکید بر اینکه تصمیم‌گیری در خصوص منع ورود یا رفع محدودیت تردد در مسیر وادی رحمت، در اختیار نهادهای بالادستی است افزود: وضعیت بازگشایی این مسیر فردا در جلسه‌ای ویژه بررسی و در اسرع وقت به اطلاع عموم خواهد رسید.

فرخ جلالی با رد مطالب مطرح شده در خصوص ممانعت سازمان آرامستانهای تبریز نسبت به بازگشایی مسیر گفت: تاکنون با هیچ یک از اهالی منطقه ملاقات نکرده و نامه‌‌ای هم به رویت بنده ما نرسیده است.

فرخ جلالی تصریح کرد: سازمان آرامستانهای شهرداری تبریز تابع دستورات ستاد کرونا و مقامات ذیربط است و ضوابط هرچه باشد، اجرایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه راه دسترسی اندیشه از اتوبان تبریز-سهند باز بوده و تردد در آن جریان دارد تاکید کرد: مسیر وادی رحمت به اندیشه یک راه دسترسی موقت بوده و طبق قانون، تمام آرامستانهای کشور باید محصور باشند.


PDF چاپ چاپ
 
 لینکها