کلام دلنشین


 
 مطالب
آرشیو Print RSS
 
 اتوماسیون اداری
 
 نظام پیشنهادات
 
 لینکها 
 نظر سنجی
نظر شما در مورد محتوای وب سایت؟ 


 
تاریخ : سه شنبه 8 خرداد 1397     |     کد : 986

ظرفیت‌های معنوی سازمان آرامستان‌ها، نقطه قابل‌اتکا برای همکاری‌های فرهنگی است

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز با سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری دیدار و در خصوص برنامه‌های همکاری با این مجموعه گفتگو کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان آرامستان های شهرداری تبریز به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری، میکائیل نظری در این دیدار، با اشاره به این که تعامل، اصل کلی در مسیر سازمان فرهنگی و هنری است، خاطرنشان کرد: با توجه به ضرورت‌های فرهنگی در حوزه‌های مختلف شهر، سازمان فرهنگی و هنری در کنار بخش‌های مختلف مدیریت شهری خواهدبود.
وی اضافه کرد: سازمان آرامستان‌های وادی رحمت، با توجه به ویژگی‌های مهم معنوی و اعتقادی، از ظرفیت‌های مهم فرهنگی برخوردار است و این امر می‌تواند، یک نقطه قابل‌اتکا برای اشتراک همکاری‌ها باشد.
نظری یادآور شد: نخستین برنامه سازمان فرهنگی و هنری در دوره جدید مدیریت، حضور در گلزار شهدا و قطعه هنرمندان و صدیقین بود؛ این آغاز را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم همکاری‌های موثری با مجموعه وادی رحمت و آرامستان‌ها، پیگیری کنیم.
احد فلاحی، مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز نیز در این دیدار، با تبریک انتصاب سرپرست سازمان فرهنگی و هنری، خاطرنشان کرد: قابلیت‌ها و تجارب مدیرعامل جدید در کنار تلاش عوامل متخصص، می‌تواند فرصت‌های مهمی در مسیر سازمان، ایجاد کند.
وی با بیان این‌که سازمان آرامستان‌ها و به ویژه وادی‌رحمت در مناسبت‌ها و رویدادهای مختلف، میزبان برنامه‌های فرهنگی است، گفت: همکاری سازمان فرهنگی و هنری، می‌تواند در غنای برنامه‌های این سازمان موثر واقع شود.


امین کیانی
 
 لینکها